- Головна
- Виші
- ХНЕУ ім. С. Кузнеця
- Міжнародний менеджмент
Прохідний бал «Міжнародний менеджмент» ХНЕУ 2026 і бали зарахованих з 2022 року (Факультет міжнародної економіки і підприємництва)
Конкурсні бали зарахованих на бюджет у 2024 році. Зелена зона: бал вищий за половину зарахованих.
Прохідний бал «Міжнародний менеджмент» ХНЕУ 2026: порівняйте свій бал
Порівняння з тими, кого зарахували на бюджет у 2024 році. Це не прогноз, а орієнтир.
Бали зарахованих з 2022 року
Заливка: від балу, вище якого 90 % зарахованих, до медіани
«Міжнародний менеджмент» ХНЕУ: бюджет, місця і конкурс
Заяви з усіма пріоритетами
З чого складається бал
Вага предметів у формулі
- Українська мова0,35
- Математика0,40
- Історія України0,25
- Предмет на вибірУкраїнська література 0,25Іноземна мова 0,25Біологія 0,20Географія 0,35Фізика 0,20Хімія 0,20
Для четвертого предмета в знаменнику береться середнє між його коефіцієнтом і найбільшим серед предметів на вибір (0,35), тому предмет з більшим коефіцієнтом вигідніший.
Порахувати свій балЯк змінювався прохідний бал
У 2024 році половина зарахованих на бюджет мала конкурсний бал вище 186,0, а 90 % мали щонайменше 183,1. За 2 роки медіана знизилася на 7,0 бала (у 2022 році 193,0). У 2024 році на 10 бюджетних місць подали 82 заяви, тобто 8,2 заяви на місце. За квотами на бюджет зарахували ще 1 особу.
Мінімальний бал часто дає зарахування в останніх хвилях на вивільнені місця, тому головним орієнтиром показуємо медіану і бал, вище якого були 90 % зарахованих.
ХНЕУ «Міжнародний менеджмент»: контракт і вартість за 4 роки
Оцінка на 4 роки бакалаврату з урахуванням того, як ціна змінювалася раніше
Остання відома ціна: 26 000 грн за рік (2024). Ціна в попередні роки не змінювалася, тож в оцінці вона незмінна. Фактичну вартість визначає договір з вишем.
Ціна контракту за роками
Гривень за рік навчання, денна форма
Що відомо про вступ на міжнародний менеджмент (ХНЕУ)
Прохідний бал «Міжнародний менеджмент» ХНЕУ 2026 року стане відомим після того, як ЄДЕБО опублікує архів вступної кампанії. До того орієнтиром слугують бали тих, кого зарахували на бюджет у 2022–2024 роках.
Прохідний бал на міжнародний менеджмент (ХНЕУ) у 2024 році відомий лише з чотирьох вступників, зарахованих на бюджет за загальним конкурсом: медіана 186,0, мінімум 183,0. За такою малою групою рівень конкурсу видно лише приблизно.
Порівняно з 2022 роком медіана знизилася на 7,0 бала (з 193,0 до 186,0). Це не означає, що прохідний бал «Міжнародний менеджмент» ХНЕУ 2026 теж буде нижчим: його визначать місця і заяви цього року.
«Міжнародний менеджмент» ХНЕУ: бюджет і набір на 2026 рік для цієї програми в ЄДЕБО не знайдено, тож прохідний бал «Міжнародний менеджмент» ХНЕУ 2026, найімовірніше, не з’явиться.
«Міжнародний менеджмент» ХНЕУ, бюджет 2024 року: 10 місць і 82 заяви, тобто 8,2 заяви на місце.
ХНЕУ «Міжнародний менеджмент»: контракт у 2024 році коштував 26 000 грн за рік. Якщо ціна не зміниться, 4 роки навчання обійдуться приблизно в 104 000 грн.
ХНЕУ «Міжнародний менеджмент», контракт: якщо бал нижчий за мінімум бюджету, це запасний варіант. Найнижчий бал зарахування на контракт у 2024 році становив 139,6.
Порахуйте свій конкурсний бал у калькуляторі з коефіцієнтами цієї програми і порівняйте з блоком «Мій шанс». Так легше оцінити прохідний бал «Міжнародний менеджмент» ХНЕУ 2026 для себе.
Прохідні бали ХНЕУ «Міжнародний менеджмент» за всі роки
З 2025 року діє новий перелік спеціальностей; програму зв’язано між роками за факультетом і назвою. Бали 2026 року з’являться після публікації архіву ЄДЕБО.
| Рік | Код | Тип | Заяв | Бюджет, макс. | Зараховано | Мін. | 90 % вище | Медіана | Мін. контракт | Вартість |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 073 | Відкрита | 86 | 15 | 2 | 187,0 | 188,2 | 193,0 | 153,1 | 26 000 грн |
| 2023 | 073 | Відкрита | 104 | 10 | 6 | 151,7 | 165,0 | 182,7 | 126,3 | 26 000 грн |
| 2024 | 073 | Відкрита | 82 | 10 | 4 | 183,0 | 183,1 | 186,0 | 139,6 | 26 000 грн |