- Головна
- Виші
- Київська школа економіки
- Прикладна математика
Прохідний бал «Прикладна математика» Київська школа економіки 2026 і бали зарахованих 2025 року (Факультет математики)
Конкурсні бали зарахованих на бюджет у 2025 році. Зелена зона: бал вищий за половину зарахованих.
Прохідний бал «Прикладна математика» Київська школа економіки 2026: порівняйте свій бал
Порівняння з тими, кого зарахували на бюджет у 2025 році. Це не прогноз, а орієнтир.
Бали зарахованих на бюджет з кожного предмета, 2025
7 вступників за загальним конкурсом. Риска: медіана; смуга: середня половина зарахованих (від чверті до трьох чвертей). Введіть свої бали, щоб порівняти.
Дані: складові конкурсного бала в рейтингових списках ЄДЕБО, без персональних даних. Бали з сертифікатів ЗНО минулих років теж ураховано.
«Прикладна математика» Київська школа економіки: бюджет, місця і конкурс
Заяви з усіма пріоритетами
З чого складається бал у 2026
Вага предметів у формулі
- Українська мова0,30
- Математика0,50
- Історія України0,20
- Предмет на вибірУкраїнська література 0,20Іноземна мова 0,30Біологія 0,20Географія 0,20Фізика 0,40Хімія 0,30
Для четвертого предмета в знаменнику береться середнє між його коефіцієнтом і найбільшим серед предметів на вибір (0,40), тому предмет з більшим коефіцієнтом вигідніший.
Порахувати свій балЯк змінювався прохідний бал
У 2025 році половина зарахованих на бюджет мала конкурсний бал вище 190,3, а 90 % мали щонайменше 186,2. У 2025 році на 9 бюджетних місць подали 67 заяв, тобто 7,4 заяви на місце. За квотами на бюджет зарахували ще 1 особу.
Мінімальний бал часто дає зарахування в останніх хвилях на вивільнені місця, тому головним орієнтиром показуємо медіану і бал, вище якого були 90 % зарахованих.
Київська школа економіки «Прикладна математика»: контракт і вартість за 4 роки
Оцінка на 4 роки бакалаврату з урахуванням того, як ціна змінювалася раніше
Остання відома ціна: 87 500 грн за рік (2025). Даних про зміну ціни немає, тож ціну взято незмінною. Фактичну вартість визначає договір з вишем.
Що відомо про вступ на прикладну математику (Київська школа економіки)
Щоб оцінити прохідний бал «Прикладна математика» Київська школа економіки 2026, дивіться на бали зарахованих на бюджет у минулі роки: дані ЄДЕБО за 2026 рік ще не опубліковано.
Прохідний бал на прикладну математику (Київська школа економіки) у 2025 році: медіана зарахованих на бюджет 190,3, бал, вище якого були 90 % зарахованих, 186,2, найнижчий бал зарахування 185,2.
Даних за кілька років поки немає, тому прохідний бал «Прикладна математика» Київська школа економіки 2026 варто оцінювати лише за 2025 роком.
«Прикладна математика» Київська школа економіки: бюджет 2026 року становить до 10 місць, заяв подано 143. Саме обсяг бюджету разом із кількістю заяв визначить прохідний бал «Прикладна математика» Київська школа економіки 2026.
Для порівняння, «Прикладна математика» Київська школа економіки, бюджет 2025 року: 9 місць на 67 заяв, або 7,4 заяви на місце.
Київська школа економіки «Прикладна математика»: контракт у 2025 році коштував 87 500 грн за рік.
Київська школа економіки «Прикладна математика», контракт: якщо бал нижчий за мінімум бюджету, це запасний варіант. Найнижчий бал зарахування на контракт у 2025 році становив 143,4.
Порахуйте свій конкурсний бал у калькуляторі з коефіцієнтами цієї програми і порівняйте з блоком «Мій шанс». Так легше оцінити прохідний бал «Прикладна математика» Київська школа економіки 2026 для себе.
Прохідні бали Київська школа економіки «Прикладна математика» за всі роки
З 2025 року діє новий перелік спеціальностей; програму зв’язано між роками за факультетом і назвою. Бали 2026 року з’являться після публікації архіву ЄДЕБО.
| Рік | Код | Тип | Заяв | Бюджет, макс. | Зараховано | Мін. | 90 % вище | Медіана | Мін. контракт | Вартість |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | F1 | Відкрита | 67 | 9 | 7 | 185,2 | 186,2 | 190,3 | 143,4 | 87 500 грн |
| 2026 | F1 | Відкрита | 143 | 10 | немає | немає | немає | немає |