- Головна
- Виші
- НЛТУ України
- Інформаційні системи і технології
Прохідний бал «Інформаційні системи і технології» НЛТУ України 2026 і бали зарахованих з 2024 року
Конкурсні бали зарахованих на бюджет у 2025 році. Зелена зона: бал вищий за половину зарахованих.
Прохідний бал «Інформаційні системи і технології» НЛТУ України 2026: порівняйте свій бал
Порівняння з тими, кого зарахували на бюджет у 2025 році. Це не прогноз, а орієнтир.
Бали зарахованих з 2024 року
Заливка: від балу, вище якого 90 % зарахованих, до медіани
«Інформаційні системи і технології» НЛТУ України: бюджет, місця і конкурс
Заяви з усіма пріоритетами
З чого складається бал у 2026
Вага предметів у формулі
- Українська мова0,30
- Математика0,50
- Історія України0,20
- Предмет на вибірУкраїнська література 0,20Іноземна мова 0,30Біологія 0,20Географія 0,20Фізика 0,40Хімія 0,30
Для четвертого предмета в знаменнику береться середнє між його коефіцієнтом і найбільшим серед предметів на вибір (0,40), тому предмет з більшим коефіцієнтом вигідніший.
Порахувати свій балЯк змінювався прохідний бал
Медіана зарахованих на бюджет у 2025 році: 147,1; бал, вище якого були 90 % зарахованих: 146,6. За рік медіана знизилася на 12,2 бала (у 2024 році 159,3). У 2025 році на 8 бюджетних місць подали 193 заяви, тобто 24,1 заяви на місце.
Мінімальний бал часто дає зарахування в останніх хвилях на вивільнені місця, тому головним орієнтиром показуємо медіану і бал, вище якого були 90 % зарахованих.
НЛТУ України «Інформаційні системи і технології»: контракт і вартість за 4 роки
Оцінка на 4 роки бакалаврату з урахуванням того, як ціна змінювалася раніше
Остання відома ціна: 38 000 грн за рік (2025). Середня зміна ціни за рік: +11,8 %; її й закладено в оцінку. Фактичну вартість визначає договір з вишем.
Ціна контракту за роками
Гривень за рік навчання, денна форма
Що відомо про вступ на інформаційні системи і технології (НЛТУ України)
Офіційного прохідного балу «Інформаційні системи і технології» НЛТУ України 2026 поки немає: бали цього року з’являться після публікації архіву ЄДЕБО. Нижче зібрано бали зарахованих на бюджет за 2024–2025 роки.
Прохідний бал на інформаційні системи і технології (НЛТУ України) у 2025 році відомий лише з трьох вступників, зарахованих на бюджет за загальним конкурсом: медіана 147,1, мінімум 146,5. За такою малою групою рівень конкурсу видно лише приблизно.
Порівняно з 2024 роком медіана знизилася на 12,2 бала (з 159,3 до 147,1). Це не означає, що прохідний бал «Інформаційні системи і технології» НЛТУ України 2026 теж буде нижчим: його визначать місця і заяви цього року.
«Інформаційні системи і технології» НЛТУ України: бюджет 2026 року становить до 12 місць, заяв подано 260. Саме обсяг бюджету разом із кількістю заяв визначить прохідний бал «Інформаційні системи і технології» НЛТУ України 2026.
Для порівняння, «Інформаційні системи і технології» НЛТУ України, бюджет 2025 року: 8 місць на 193 заяви, або 24,1 заяви на місце.
НЛТУ України «Інформаційні системи і технології»: контракт у 2025 році коштував 38 000 грн за рік.
НЛТУ України «Інформаційні системи і технології», контракт: якщо бал нижчий за мінімум бюджету, це запасний варіант. Найнижчий бал зарахування на контракт у 2025 році становив 107,6.
Якщо прохідний бал «Інформаційні системи і технології» НЛТУ України 2026 виявиться вищим за ваш, нижче є ця спеціальність в інших вишах з близькою медіаною.
Прохідні бали НЛТУ України «Інформаційні системи і технології» за всі роки
З 2025 року діє новий перелік спеціальностей; програму зв’язано між роками за факультетом і назвою. Бали 2026 року з’являться після публікації архіву ЄДЕБО.
| Рік | Код | Тип | Заяв | Бюджет, макс. | Зараховано | Мін. | 90 % вище | Медіана | Мін. контракт | Вартість |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 126 | Відкрита | 156 | 9 | 3 | 158,9 | 159,0 | 159,3 | 125,2 | 34 000 грн |
| 2025 | F6 | Відкрита | 193 | 8 | 3 | 146,5 | 146,6 | 147,1 | 107,6 | 38 000 грн |
| 2026 | F6 | Відкрита | 260 | 12 | немає | немає | немає | немає |