- Головна
- Виші
- Поліський університет
- Галузеве машинобудування
Прохідний бал «Галузеве машинобудування» Поліський університет 2026 і бали зарахованих з 2022 року
Конкурсні бали зарахованих на бюджет у 2024 році. Зелена зона: бал вищий за половину зарахованих.
Прохідний бал «Галузеве машинобудування» Поліський університет 2026: порівняйте свій бал
Порівняння з тими, кого зарахували на бюджет у 2024 році. Це не прогноз, а орієнтир.
Бали зарахованих з 2022 року
Заливка: від балу, вище якого 90 % зарахованих, до медіани
«Галузеве машинобудування» Поліський університет: бюджет, місця і конкурс
Заяви з усіма пріоритетами
З чого складається бал
Вага предметів у формулі
- Українська мова0,30
- Математика0,50
- Історія України0,20
- Предмет на вибірУкраїнська література 0,20Іноземна мова 0,30Біологія 0,20Географія 0,20Фізика 0,50Хімія 0,30
Для четвертого предмета в знаменнику береться середнє між його коефіцієнтом і найбільшим серед предметів на вибір (0,50), тому предмет з більшим коефіцієнтом вигідніший.
Порахувати свій балЯк змінювався прохідний бал
Медіана зарахованих на бюджет у 2024 році: 134,7; бал, вище якого були 90 % зарахованих: 134,7. За 2 роки медіана знизилася на 1,6 бала (у 2022 році 136,3). У 2024 році на 5 бюджетних місць подали 4 заяви, тобто 0,8 заяви на місце. За квотами на бюджет зарахували ще 1 особу.
Мінімальний бал часто дає зарахування в останніх хвилях на вивільнені місця, тому головним орієнтиром показуємо медіану і бал, вище якого були 90 % зарахованих.
Поліський університет «Галузеве машинобудування»: контракт і вартість за 4 роки
Оцінка на 4 роки бакалаврату з урахуванням того, як ціна змінювалася раніше
Остання відома ціна: 16 300 грн за рік (2025). Середня зміна ціни за рік: +6,7 %; її й закладено в оцінку. Фактичну вартість визначає договір з вишем.
Ціна контракту за роками
Гривень за рік навчання, заочна форма
Що відомо про вступ на галузеве машинобудування (Поліський університет)
Прохідний бал «Галузеве машинобудування» Поліський університет 2026 року стане відомим після того, як ЄДЕБО опублікує архів вступної кампанії. До того орієнтиром слугують бали тих, кого зарахували на бюджет у 2022–2024 роках.
Прохідний бал на галузеве машинобудування (Поліський університет) у 2024 році відомий лише з одного вступника, зарахованого на бюджет за загальним конкурсом: 134,7. Один бал не показує рівня конкурсу, тому це лише приблизний орієнтир.
За 2 роки медіана опустилася з 136,3 до 134,7. Проте прохідний бал «Галузеве машинобудування» Поліський університет 2026 визначать нові обсяги бюджету і заяви, тож спад не гарантує легшого вступу.
«Галузеве машинобудування» Поліський університет: бюджет і набір на 2026 рік для цієї програми в ЄДЕБО не знайдено, тож прохідний бал «Галузеве машинобудування» Поліський університет 2026, найімовірніше, не з’явиться.
Для порівняння, «Галузеве машинобудування» Поліський університет, бюджет 2024 року: 5 місць на 4 заяви, або 0,8 заяви на місце.
Поліський університет «Галузеве машинобудування»: контракт у 2025 році коштував 16 300 грн за рік. Якщо ціна й далі зростатиме в середньому на 6,7 % на рік, 4 роки навчання обійдуться приблизно в 76 900 грн.
Поліський університет «Галузеве машинобудування», контракт: окремих балів зарахованих на контракт у 2024 році в ЄДЕБО немає, тож умови вступу на контракт варто уточнити в приймальній комісії.
Коефіцієнти предметів цієї програми вже є в калькуляторі, тож свій конкурсний бал можна порахувати за хвилину. Так легше оцінити прохідний бал «Галузеве машинобудування» Поліський університет 2026 для себе.
Прохідні бали Поліський університет «Галузеве машинобудування» за всі роки
З 2025 року діє новий перелік спеціальностей; програму зв’язано між роками за факультетом і назвою. Бали 2026 року з’являться після публікації архіву ЄДЕБО.
| Рік | Код | Тип | Заяв | Бюджет, макс. | Зараховано | Мін. | 90 % вище | Медіана | Мін. контракт | Вартість |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 133 | Відкрита | 4 | 5 | 2 | 129,9 | 131,2 | 136,3 | немає | 13 420 грн |
| 2023 | 133 | Відкрита | 3 | 5 | 0 | немає | немає | немає | немає | 11 500 грн |
| 2024 | 133 | Відкрита | 4 | 5 | 1 | 134,7 | 134,7 | 134,7 | немає | 9 190 грн |
| 2025 | G11 | Відкрита | 4 | 5 | 0 | немає | немає | немає | 115,4 | 16 300 грн |