- Головна
- Сумська область
- Охтирка
- Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 11
Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 11, Охтирка: результати НМТ 2026
Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області · вулиця Сумська, 223
Фото закладу у відкритих джерелах поки немає. Додати фото
Індекс НМТ 2026
Середнє з укр. мови, математики та історії
Що показують цифри
У школі № 11 НМТ 2026 писали 22 випускники. Школа № 11, Охтирка: комунальний заклад. Невеликий випуск означає, що середній бал може сильно коливатися з року в рік. Індекс НМТ 2026, тобто середнє з української мови, математики та історії України, становить 135,5. Показник 2025 року (136,5) майже не змінився.
Школа № 11: НМТ 2026 порівняно із закладами Охтирки
Випускники школи № 11 складали НМТ 2026 з 8 предметів, з них 3 мали 10 і більше учасників. Усі предмети з 10 і більше учасниками нижче середнього рівня Охтирки; найменший розрив має історія України. Частка результатів нижче порогу: 3,4 % (3 із 88).
Предмети проти середнього рівня Охтирки, 2026
Риска: середнє по населеному пункту. Червоним предмети нижче
| Предмет | Учасн. | Середній | Медіана | Не склали | 180+ | Охтирка | Місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 22 | 140,0 | 143,0 | 4,5 % | 0 % | 144,7 | 7 із 9 |
| Математика | 22 | 126,7 | 123,0 | 9,1 % | 0 % | 132,2 | 7 із 9 |
| Історія України | 22 | 139,7 | 140,0 | 0 | 0 % | 140,7 | 5 із 9 |
| Англійська мова | 3 | менше 10 | 0 | 152,6 | |||
| Біологія | 9 | менше 10 | 0 | 146,8 | |||
| Географія | 6 | менше 10 | 0 | 143,4 | |||
| Фізика | 2 | менше 10 | 0 | 134,6 | |||
| Українська література | 2 | менше 10 | 0 | 140,4 |
Профіль школи № 11 (Охтирка): роки в рейтингу, сильні учні, вибір предметів
Те, чого не видно з одного середнього бала
Стабільність результатів
Позиція в загальноукраїнському рейтингу 2022–2026, у процентилях
Серед схожих закладів (школи, ліцеї, гімназії, міста до 50 тис., до 30 учасників, усього 365) індекс 2026 року вищий, ніж у 25 %. Порівнюємо із закладами того самого типу населеного пункту і розміру, а не з усією країною.
Процентиль 90 означає, що заклад вищий за 90 % закладів України з рейтингом; різниця процентилів вимірюється в пунктах.
Четвертий предмет, 2026
Частка випускників, які обрали предмет. Риска: Охтирка
Сильні результати, 2026
Частка учасників зі 180+ · з 190+ серед тих, хто подолав поріг
Для порівняння, українська мова серед усіх закладів Охтирки: 3 % · 1 %.
Дівчата і хлопці, 2026
Середній бал дівчат / хлопців; у дужках різниця
Показуємо, якщо в кожній групі щонайменше 10 учасників. По Україні дівчата в середньому вищі з української мови, з математики різниця мала.
Де складали тест, 2026
Випускники закладу, які проходили НМТ за кордоном або в іншій області
Зазвичай це учні, які навчаються дистанційно після переїзду. Дослідження по Україні.
Індекс НМТ за роками
Порівняння з медіаною Охтирки та області
Предмети з 2016 року
ЗНО і НМТ розділені: склад тестів різний
Середній бал НМТ школи № 11 за роками, 2016–2026
Після крапки кількість учасників. До 2021 року: ЗНО, з 2022: НМТ. Предмети з менш ніж 10 учасниками показані лише кількістю.
За роки НМТ індекс школи № 11 (Охтирка) змінювався від 134,9 до 151,2. Найкращий рік за цей час: 2022, індекс 151,2. Позиція закладу серед шкіл України за ці роки стабільна. Таблиця показує бали з кожного предмета з 2016 року; до 2022 року це результати ЗНО.
| Предмет | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 143,6 · 26 | 139,2 · 21 | 147,4 · 23 | 133,9 · 23 | 148,3 · 23 | 145,6 · 13 | 152,9 · 21 | 141,8 · 31 | 137,8 · 18 | 140,8 · 21 | 140,0 · 22 |
| Математика | 131,7 · 12 | 131,1 · 11 | 4 учасн. | 7 учасн. | 9 учасн. | 134,9 · 23 | 146,9 · 21 | 128,6 · 31 | 126,9 · 18 | 130,5 · 21 | 126,7 · 22 |
| Історія України | 140,0 · 20 | 132,7 · 18 | 138,3 · 21 | 130,3 · 17 | 136,6 · 20 | 134,1 · 23 | 153,8 · 21 | 138,8 · 19 | 139,9 · 18 | 138,1 · 21 | 139,7 · 22 |
| Географія | 137,6 · 11 | 140,4 · 12 | 125,8 · 12 | 119,6 · 14 | 135,1 · 14 | 145,7 · 18 | немає | немає | 4 учасн. | 2 учасн. | 6 учасн. |
Школа № 11: рейтинг серед закладів Охтирки
Рейтинг 2026 року: інші заклади Охтирки
У рейтингу міста школа № 11 (Охтирка) має місце 7 із 9, нижня половина списку. У 2025 році місце було таким самим. Медіана закладів Охтирки: 138,9, різниця з нею −3,4. В області місце 105 із 159. Місце серед усіх закладів України з рейтингом: 3 603 із 5 638. Якщо брати лише схожі заклади (міста до 50 тис., до 30 учасників), школа № 11 (Охтирка) випереджає 25 % з них.
| Місце | Заклад | Індекс | Зміна | укр. мова | математика | історія | Учасників | Не склали |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ліцей № 1школа | 146,4 | 2 | 149,7 | 141,2 | 148,4 | 71 | 1,4 % |
| 2 | Ліцей № 5 імені Р. К. Рапіяшкола | 142,6 | 2 | 152,7 | 132,8 | 142,5 | 49 | 4,1 % |
| 3 | Ліцей № 3школа | 141,8 | 2 | 148,6 | 131,4 | 145,3 | 54 | 6,2 % |
| 4 | Ліцей імені Б. Д. Антоненка-Давидовичашкола | 139,8 | 2 | 142,7 | 136,3 | 140,4 | 40 | 3,3 % |
| 5 | Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 4 імені Остапа Вишнішкола | 138,9 | 1 | 142,7 | 137,8 | 136,2 | 21 | 4,8 % |
| 6 | Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 2школа | 136,3 | 1 | 141,4 | 132,1 | 135,4 | 26 | 5,1 % |
| 7 | Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 11школа | 135,5 | 0 | 140,0 | 126,7 | 139,7 | 22 | 4,5 % |
| 8 | Відокремлений структурний підрозділ «Охтирський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету»заклад фахової передвищої освіти | 129,4 | 0 | 136,1 | 118,9 | 133,2 | 49 | 6,8 % |
| 9 | Державний навчальний заклад «Охтирський центр професійно-технічної освіти»заклад професійної (професійно-технічної) освіти | 128,0 | 0 | 132,9 | 119,7 | 131,3 | 20 | 13,3 % |
На карті
вулиця Сумська, 223Подивитися довкола: Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 11
Панорама Google Street View завантажиться просто тут, на сторінці.
Школа № 11: відгуки випускників і батьків
Тут випускники, батьки і вчителі пишуть про школу № 11 (Охтирка): профільні класи, підготовку до НМТ, атмосферу. Якщо в школі № 11 НМТ 2026 був і вашим тестом, розкажіть, як ішла підготовка.
Залишити відгук
Додайте опис, профільні класи і фото або розмістіть інформер з результатами на сайті закладу.
Історія назв
Записи різних років зведено в один заклад
- 2016–2022Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 11 Охтирської міської ради Сумської області
- 2023–2026Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів №11 Охтирської міської ради Сумської області
Часті питання
Який середній бал НМТ 2026 року має «Охтирська загальноосвітня школа I–III ступенів № 11»?
Індекс закладу 135,5. За предметами: українська мова 140,0, математика 126,7, історія України 139,7.
Яке місце заклад посідає серед закладів Охтирки?
У 2026 році місце 7 із 9; у 2025 році місце 7 із 9.
Скільки випускників закладу складали НМТ у 2026 році?
22 випускники; роком раніше 22.