- Головна
- Волинська область
- Володимир
- Ліцей імені Олександра Цинкаловського
Ліцей імені Олександра Цинкаловського, Володимир: результати НМТ 2026
Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради · вулиця 20 Липня, 21
Індекс НМТ 2026
Середнє з укр. мови, математики та історії
Що показують цифри
У ліцеї імені Олександра Цинкаловського НМТ 2026 року на тест прийшли 182 випускники. Це комунальна школа міста Володимира, Волинська область. При такому випуску середнє стійке до окремих високих чи низьких балів. Індекс закладу за 2026 рік, середнє із трьох обов’язкових предметів: 146,2. У 2025 році індекс був 152,0, тож результат знизився на 5,8 бала. Змінився і склад випуску закладу: 182 учасники проти 46 роком раніше, тому роки варто порівнювати обережно.
Ліцей імені Олександра Цинкаловського: НМТ 2026 за предметами
Випускники складали НМТ з 9 предметів, з них 8 мали 10 і більше учасників. Найсильніший предмет порівняно з рівнем Володимира: українська література, 152,1 при середньому 141,6. Усі 8 предметів з 10 і більше учасниками вище середнього рівня Володимира. Найбільша частка результатів 180+ з хімії: 14 %. Частка результатів нижче порогу: 1,5 % (11 із 712).
Предмети проти середнього рівня Володимира, 2026
Риска: середнє по населеному пункту. Червоним предмети нижче
| Предмет | Учасн. | Середній | Медіана | Не склали | 180+ | Володимир | Місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 178 | 150,8 | 149,0 | 0,6 % | 4 % | 144,1 | 1 із 5 |
| Математика | 178 | 138,9 | 143,0 | 5,6 % | 3 % | 132,6 | 1 із 5 |
| Історія України | 178 | 148,9 | 145,0 | 0 | 4 % | 142,6 | 1 із 5 |
| Англійська мова | 75 | 161,9 | 159,0 | 0 | 13 % | 157,1 | 1 із 2 |
| Біологія | 12 | 153,9 | 146,0 | 0 | 8 % | 145,0 | 1 із 3 |
| Географія | 48 | 147,1 | 145,0 | 0 | 0 % | 143,0 | 1 із 3 |
| Фізика | 8 | менше 10 | 0 | 137,9 | |||
| Хімія | 14 | 155,3 | 150,0 | 0 | 14 % | 152,8 | |
| Українська література | 21 | 152,1 | 154,0 | 0 | 10 % | 141,6 | 1 із 3 |
Профіль закладу: стабільність і сильні результати
Те, чого не видно з одного середнього бала
Стабільність результатів
Позиція в загальноукраїнському рейтингу 2022–2026, у процентилях
Серед схожих закладів (школи, ліцеї, гімназії, міста до 50 тис., 80 і більше учасників, усього 55) індекс 2026 року вищий, ніж у 67 %. Порівнюємо із закладами того самого типу населеного пункту і розміру, а не з усією країною.
Процентиль 90 означає, що заклад вищий за 90 % закладів України з рейтингом; різниця процентилів вимірюється в пунктах.
Четвертий предмет, 2026
Частка випускників, які обрали предмет. Риска: Володимир
Сильні результати, 2026
Частка учасників зі 180+ · з 190+ серед тих, хто подолав поріг
Для порівняння, українська мова серед усіх закладів Володимира: 2 % · 0 %.
Дівчата і хлопці, 2026
Середній бал дівчат / хлопців; у дужках різниця
Показуємо, якщо в кожній групі щонайменше 10 учасників. По Україні дівчата в середньому вищі з української мови, з математики різниця мала.
Де складали тест, 2026
Випускники закладу, які проходили НМТ за кордоном або в іншій області
Зазвичай це учні, які навчаються дистанційно після переїзду. Дослідження по Україні.
Фото
Wikimedia Commons, автори і ліцензії під кожним фото
Індекс НМТ за роками
Порівняння з медіаною Володимира та області
Предмети з 2016 року
ЗНО і НМТ розділені: склад тестів різний
Середній бал НМТ ліцею імені Олександра Цинкаловського: динаміка з 2016 року
Після крапки кількість учасників. До 2021 року: ЗНО, з 2022: НМТ. Предмети з менш ніж 10 учасниками показані лише кількістю.
Динаміка закладу: 2022 рік 166,7, 2026 рік 146,2. Найвищий результат за цей час: 166,7 у 2022 році. Тренд позиції в Україні: мінус 3 процентильні пункти за рік. Таблиця показує бали з кожного предмета з 2016 року; до 2022 року це результати ЗНО.
| Предмет | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 161,8 · 25 | 177,7 · 25 | 169,1 · 34 | 171,7 · 25 | 168,1 · 37 | 174,5 · 37 | 172,8 · 46 | 165,1 · 33 | 163,9 · 47 | 155,8 · 45 | 150,8 · 178 |
| Математика | 9 учасн. | 163,6 · 10 | 146,3 · 17 | 145,6 · 12 | 154,4 · 16 | 157,1 · 32 | 162,3 · 46 | 151,5 · 33 | 150,9 · 47 | 147,2 · 45 | 138,9 · 178 |
| Історія України | 154,4 · 20 | 171,8 · 16 | 158,4 · 17 | 161,0 · 16 | 165,2 · 21 | 169,1 · 20 | 165,0 · 46 | 171,8 · 10 | 161,2 · 47 | 152,9 · 45 | 148,9 · 178 |
| Англійська мова | 8 учасн. | 178,4 · 16 | 165,8 · 16 | 173,6 · 13 | 161,1 · 19 | 168,8 · 28 | немає | 166,7 · 17 | 166,9 · 27 | 160,0 · 24 | 161,9 · 75 |
| Біологія | 4 учасн. | 6 учасн. | 8 учасн. | 4 учасн. | 165,2 · 10 | 5 учасн. | немає | 2 учасн. | 1 учасн. | 2 учасн. | 153,9 · 12 |
| Географія | 7 учасн. | 2 учасн. | 8 учасн. | 8 учасн. | 157,1 · 11 | 153,3 · 12 | немає | немає | 1 учасн. | 6 учасн. | 147,1 · 48 |
| Хімія | 4 учасн. | 5 учасн. | 3 учасн. | 6 учасн. | 9 учасн. | 177,1 · 11 | немає | 4 учасн. | 4 учасн. | 8 учасн. | 155,3 · 14 |
| Українська література | немає | немає | немає | немає | немає | немає | немає | немає | 146,5 · 13 | 3 учасн. | 152,1 · 21 |
Ліцей імені Олександра Цинкаловського: рейтинг серед закладів Володимира
Рейтинг 2026 року: інші заклади Володимира
У рейтингу міста Ліцей імені Олександра Цинкаловського має місце 1 із 5, верхня половина списку. Порівняно з 2025 роком (місце 2) позиція вища на 1. Медіана Володимира 137,0, тож заклад вище неї на 9,2. В області місце 27 із 216. В Україні місце 913 із 5 638. Серед схожих закладів (міста до 50 тис., 80 і більше учасників) індекс закладу вищий, ніж у 67 %.
| Місце | Заклад | Індекс | Зміна | укр. мова | математика | історія | Учасників | Не склали |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ліцей імені Олександра Цинкаловськоголіцей | 146,2 | 1 | 150,8 | 138,9 | 148,9 | 178 | 2,1 % |
| 2 | Володимирський спортивний ліцейліцей | 139,0 | 3 | 141,4 | 132,8 | 142,8 | 33 | 3,0 % |
| 3 | Володимирський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримськогозаклад фахової передвищої освіти | 137,0 | 3 | 141,7 | 130,5 | 138,9 | 205 | 4,7 % |
| 4 | Володимир-Волинський фаховий коледжзаклад фахової передвищої освіти | 132,1 | 3 | 136,9 | 121,6 | 137,7 | 66 | 8,1 % |
| 5 | Заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Регіональний професійний коледж м. Володимир»заклад професійної (професійно-технічної) освіти | 131,5 | 3 | 132,8 | 123,7 | 137,9 | 13 | 2,6 % |
На карті
вулиця 20 Липня, 21Подивитися довкола: Ліцей імені Олександра Цинкаловського
Панорама Google Street View завантажиться просто тут, на сторінці.
Ліцей імені Олександра Цинкаловського: відгуки випускників і батьків
Відгуки про заклад доповнюють цифри: як готували до НМТ, які є профілі, що варто знати вступникам. Складали в ліцеї імені Олександра Цинкаловського НМТ 2026 чи раніше? Залиште відгук для тих, хто обирає заклад. Результати ліцею імені Олександра Цинкаловського НМТ 2026 взято з відкритих даних УЦОЯО, розрахунки Е-ОСВІТА.
Залишити відгук
Додайте опис, профільні класи і фото або розмістіть інформер з результатами на сайті закладу.
Історія назв
Записи різних років зведено в один заклад
- 2016–2020Володимир-Волинська гімназія імені Олександра Цинкаловського Володимир-Волинської міської ради Волинської області
- 2021–2022Володимир-Волинська гімназія імені Олександра Цинкаловського
- 2023–2025Ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради
- 2026ліцей імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради
Часті питання
Який середній бал НМТ 2026 року має «Ліцей імені Олександра Цинкаловського»?
Індекс закладу 146,2. За предметами: українська мова 150,8, математика 138,9, історія України 148,9.
Яке місце заклад посідає серед закладів Володимира?
У 2026 році місце 1 із 5; у 2025 році місце 2 із 8.
Скільки випускників закладу складали НМТ у 2026 році?
182 випускники; роком раніше 46.