- Головна
- Полтавська область
- Безсали
- Безсалівська загальноосвітня школа I–III ступенів
Безсалівська загальноосвітня школа I–III ступенів: результати НМТ 2026
Безсалівська загальноосвітня школа I–III ступенів Лохвицької міської ради · вулиця Єрмака, 2
Фото закладу у відкритих джерелах поки немає. Додати фото
Індекс НМТ 2026
Середнє з укр. мови, математики та історії
Що показують цифри
У Безсалівській школі НМТ 2026 пройшли 10 випускників. Комунальна школа села Безсали, Полтавська область. Невеликий випуск означає, що середній бал може сильно коливатися з року в рік. Індекс закладу за 2026 рік, середнє із трьох обов’язкових предметів: 138,5. Роком раніше було 127,1, тобто плюс 11,4 бала.
Безсалівська школа: НМТ 2026, бали з кожного предмета
Результати Безсалівської школи НМТ 2026: 7 предметів, з них 3 з 10 і більше учасниками. Порівняти предмети з іншими закладами села неможливо, тому дивимося на самі бали: найвищий з української мови (145,6), найнижчий з математики (130,3). 180 балів і більше найчастіше отримували з української мови (11 %). Нижче порогу 2 результати із 40 (5,0 %).
Предмети проти середнього рівня області, 2026
Риска: середнє по області. Червоним предмети нижче
| Предмет | Учасн. | Середній | Медіана | Не склали | 180+ | Область | Місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 10 | 145,6 | 140,0 | 10,0 % | 11 % | 141,9 | |
| Математика | 10 | 130,3 | 131,0 | 10,0 % | 0 % | 131,9 | |
| Історія України | 10 | 139,6 | 134,0 | 0 | 0 % | 140,0 | |
| Англійська мова | 2 | менше 10 | 0 | 149,4 | |||
| Біологія | 4 | менше 10 | 0 | 142,6 | |||
| Географія | 3 | менше 10 | 0 | 143,9 | |||
| Фізика | 1 | менше 10 | 0 | 136,0 |
Стабільність і сильні учні: профіль закладу
Те, чого не видно з одного середнього бала
Стабільність результатів
Позиція в загальноукраїнському рейтингу 2022–2026, у процентилях
Серед схожих закладів (школи, ліцеї, гімназії, села, до 30 учасників, усього 1 480) індекс 2026 року вищий, ніж у 74 %. Порівнюємо із закладами того самого типу населеного пункту і розміру, а не з усією країною.
Процентиль 90 означає, що заклад вищий за 90 % закладів України з рейтингом; різниця процентилів вимірюється в пунктах.
Четвертий предмет, 2026
Частка випускників, які обрали предмет. Риска: Безсали
Сильні результати, 2026
Частка учасників зі 180+ · з 190+ серед тих, хто подолав поріг
Для порівняння, українська мова серед усіх закладів області: 2 % · 1 %.
Де складали тест, 2026
Випускники закладу, які проходили НМТ за кордоном або в іншій області
Зазвичай це учні, які навчаються дистанційно після переїзду. Дослідження по Україні.
Індекс НМТ за роками
Порівняння з медіаною с. Безсали та області
Предмети з 2016 року
ЗНО і НМТ розділені: склад тестів різний
Середній бал НМТ Безсалівської школи з кожного предмета, 2016–2026
Після крапки кількість учасників. До 2021 року: ЗНО, з 2022: НМТ. Предмети з менш ніж 10 учасниками показані лише кількістю.
За роки НМТ індекс закладу змінювався від 127,1 до 138,5. 2026 рік для закладу найкращий за весь період НМТ. Три роки з 5 заклад був без місця в рейтингу: хоча б один обов’язковий предмет складали менше 10 випускників. У таблиці середній бал НМТ Безсалівської школи з кожного предмета з 2016 року, до 2022 року це ЗНО.
| Предмет | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 144,9 · 11 | 3 учасн. | 4 учасн. | 4 учасн. | 8 учасн. | 6 учасн. | 8 учасн. | 6 учасн. | 7 учасн. | 137,9 · 10 | 145,6 · 10 |
| Математика | 112,1 · 10 | немає | 4 учасн. | 4 учасн. | 3 учасн. | 6 учасн. | 8 учасн. | 6 учасн. | 7 учасн. | 115,4 · 10 | 130,3 · 10 |
| Історія України | 124,8 · 11 | 3 учасн. | 2 учасн. | 2 учасн. | 8 учасн. | 5 учасн. | 8 учасн. | 5 учасн. | 7 учасн. | 127,9 · 10 | 139,6 · 10 |
Безсалівська школа: рейтинг в області і найближчі заклади
Рейтинг 2026 року, місце в області: найближчі заклади з рейтингом
У селі це єдиний заклад з рейтингом, тож порівнюємо з областю: місце 82 із 229. Медіана області 136,0, різниця +2,5. Загальноукраїнський рейтинг: 2 702 із 5 638. Якщо брати лише схожі заклади (села, до 30 учасників), заклад випереджає 74 % з них.
На карті
вулиця Єрмака, 2Точної адреси закладу в OpenStreetMap немає, точка стоїть у центрі населеного пункту.
Подивитися довкола: Безсалівська загальноосвітня школа I–III ступенів
Панорама Google Street View завантажиться просто тут, на сторінці.
Безсалівська школа: відгуки і досвід випускників
Відгуки про заклад пишуть випускники, батьки і вчителі; найкорисніші розповідають про підготовку до НМТ і профільні класи. Якщо в Безсалівській школі НМТ 2026 був і вашим тестом, розкажіть, як ішла підготовка.
Залишити відгук
Додайте опис, профільні класи і фото або розмістіть інформер з результатами на сайті закладу.
Історія назв
Записи різних років зведено в один заклад
- 2016–2020Безсалівська загальноосвітня школа I–III ступенів Лохвицької районної ради Полтавської області
- 2021–2026Безсалівська загальноосвітня школа I–III ступенів Лохвицької міської ради
Часті питання
Який середній бал НМТ 2026 року має «Безсалівська загальноосвітня школа I–III ступенів»?
Індекс закладу 138,5. За предметами: українська мова 145,6, математика 130,3, історія України 139,6.
Скільки випускників закладу складали НМТ у 2026 році?
10 випускників; роком раніше 10.