- Головна
- Чернівецька область
- Чернівці
- Чернівецький багатопрофільний ліцей № 4
Чернівецький багатопрофільний ліцей № 4, Чернівці: результати НМТ 2026
Чернівецький багатопрофільний ліцей № 4 Чернівецької міської ради · вулиця Небесної Сотні, 18-А
Фото закладу у відкритих джерелах поки немає. Додати фото
Індекс НМТ 2026
Середнє з укр. мови, математики та історії
Що показують цифри
У ліцеї № 4 НМТ 2026 пройшли 64 випускники. Ліцей № 4, Чернівці: комунальний заклад. Середній бал НМТ ліцею № 4 із трьох обов’язкових предметів: 151,4. Рівень 2025 року (150,4) практично збережено.
Ліцей № 4: НМТ 2026 за предметами
Результати ліцею № 4 НМТ 2026 дали закладу місце в рейтингу п’ятий рік поспіль. Найсильніший предмет порівняно з рівнем Чернівців: математика, 145,6 при середньому 134,9. Кожен предмет з 10 і більше учасниками вище середнього рівня Чернівців. 180 балів і більше найчастіше отримували з історії України (9 %). Частка результатів нижче порогу: 0,4 % (1 із 256).
Предмети проти середнього рівня Чернівців, 2026
Риска: середнє по населеному пункту. Червоним предмети нижче
| Предмет | Учасн. | Середній | Медіана | Не склали | 180+ | Чернівці | Місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 64 | 155,2 | 157,0 | 0 | 6 % | 144,8 | 6 із 42 |
| Математика | 64 | 145,6 | 145,0 | 1,6 % | 6 % | 134,9 | 6 із 42 |
| Історія України | 64 | 153,3 | 148,0 | 0 | 9 % | 143,2 | 5 із 42 |
| Англійська мова | 34 | 154,3 | 153,0 | 0 | 3 % | 152,7 | 12 із 29 |
| Біологія | 6 | менше 10 | 0 | 147,7 | |||
| Географія | 17 | 151,9 | 149,0 | 0 | 0 % | 144,0 | 2 із 25 |
| Фізика | 2 | менше 10 | 0 | 141,6 | |||
| Українська література | 2 | менше 10 | 0 | 138,0 | |||
| Французька мова | 1 | менше 10 | 0 | 151,2 | |||
| Німецька мова | 2 | менше 10 | 0 | 154,0 |
Стабільність і сильні учні: профіль ліцею № 4 (Чернівці)
Те, чого не видно з одного середнього бала
Стабільність результатів
Позиція в загальноукраїнському рейтингу 2022–2026, у процентилях
Серед схожих закладів (школи, ліцеї, гімназії, обласні центри, 30–79 учасників, усього 548) індекс 2026 року вищий, ніж у 85 %. Порівнюємо із закладами того самого типу населеного пункту і розміру, а не з усією країною.
Процентиль 90 означає, що заклад вищий за 90 % закладів України з рейтингом; різниця процентилів вимірюється в пунктах.
Четвертий предмет, 2026
Частка випускників, які обрали предмет. Риска: Чернівці
Сильні результати, 2026
Частка учасників зі 180+ · з 190+ серед тих, хто подолав поріг
Для порівняння, українська мова серед усіх закладів Чернівців: 3 % · 1 %.
Дівчата і хлопці, 2026
Середній бал дівчат / хлопців; у дужках різниця
Показуємо, якщо в кожній групі щонайменше 10 учасників. По Україні дівчата в середньому вищі з української мови, з математики різниця мала.
Де складали тест, 2026
Випускники закладу, які проходили НМТ за кордоном або в іншій області
Зазвичай це учні, які навчаються дистанційно після переїзду. Дослідження по Україні.
Індекс НМТ за роками
Порівняння з медіаною Чернівців та області
Предмети з 2016 року
ЗНО і НМТ розділені: склад тестів різний
Середній бал НМТ ліцею № 4: динаміка з 2016 року
Після крапки кількість учасників. До 2021 року: ЗНО, з 2022: НМТ. Предмети з менш ніж 10 учасниками показані лише кількістю.
Динаміка ліцею № 4 (Чернівці): 2022 рік 152,3, 2026 рік 151,4. Найкращий рік за цей час: 2024, індекс 154,0. Тренд позиції в Україні: плюс 10 процентильних пунктів за рік. Таблиця показує бали з кожного предмета з 2016 року; до 2022 року це результати ЗНО.
| Предмет | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 154,7 · 26 | 167,4 · 24 | 156,8 · 26 | 176,9 · 13 | 161,1 · 54 | 156,4 · 34 | 157,9 · 39 | 154,2 · 50 | 162,4 · 54 | 158,2 · 56 | 155,2 · 64 |
| Математика | 5 учасн. | 6 учасн. | 141,2 · 10 | 5 учасн. | 147,8 · 19 | 137,6 · 34 | 146,4 · 39 | 141,4 · 50 | 145,1 · 54 | 144,2 · 56 | 145,6 · 64 |
| Історія України | 144,5 · 25 | 145,1 · 21 | 141,3 · 22 | 8 учасн. | 140,2 · 44 | 146,4 · 24 | 152,5 · 39 | 154,3 · 16 | 154,5 · 54 | 148,8 · 56 | 153,3 · 64 |
| Англійська мова | 141,0 · 12 | 159,9 · 14 | 154,3 · 12 | 8 учасн. | 165,8 · 25 | 161,1 · 27 | немає | 156,7 · 32 | 157,8 · 36 | 152,3 · 36 | 154,3 · 34 |
| Біологія | 2 учасн. | 5 учасн. | 4 учасн. | 4 учасн. | 148,9 · 13 | 9 учасн. | немає | 1 учасн. | 4 учасн. | 4 учасн. | 6 учасн. |
| Географія | 139,2 · 16 | 142,1 · 13 | 9 учасн. | 2 учасн. | 154,0 · 23 | 159,0 · 18 | немає | немає | 7 учасн. | 8 учасн. | 151,9 · 17 |
Ліцей № 4: рейтинг і сусідні заклади Чернівців
Рейтинг 2026 року: інші заклади Чернівців
У рейтингу міста ліцей № 4 (Чернівці) має місце 6 із 42, це верхня десятка. Порівняно з 2025 роком (місце 7) позиція вища на 1. Медіана закладів Чернівців: 138,0, різниця з нею +13,4. В області місце 8 із 172. Загальноукраїнський рейтинг: 351 із 5 638. Серед схожих закладів (обласні центри, 30–79 учасників) індекс ліцею № 4 (Чернівці) вищий, ніж у 85 %.
На карті
вулиця Небесної Сотні, 18-АПодивитися довкола: Чернівецький багатопрофільний ліцей № 4
Панорама Google Street View завантажиться просто тут, на сторінці.
Ліцей № 4: відгуки випускників і батьків
Відгуки про ліцей № 4 (Чернівці) пишуть випускники, батьки і вчителі; найкорисніші розповідають про підготовку до НМТ і профільні класи. Навчалися тут? Залиште відгук для тих, хто обирає заклад.
Залишити відгук
Додайте опис, профільні класи і фото або розмістіть інформер з результатами на сайті закладу.
Історія назв
Записи різних років зведено в один заклад
- 2016–2023Чернівецький багатопрофільний ліцей №4 Чернівецької міської ради
- 2024–2026Чернівецький багатопрофільний ліцей № 4 Чернівецької міської ради
Часті питання
Який середній бал НМТ 2026 року має «Чернівецький багатопрофільний ліцей № 4»?
Індекс закладу 151,4. За предметами: українська мова 155,2, математика 145,6, історія України 153,3.
Яке місце заклад посідає серед закладів Чернівців?
У 2026 році місце 6 із 42; у 2025 році місце 7 із 46.
Скільки випускників закладу складали НМТ у 2026 році?
64 випускники; роком раніше 56.