- Головна
- Львівська область
- Львів
- Ліцей № 17
Ліцей № 17, Львів: результати НМТ 2026
Ліцей № 17 Львівської міської ради · вулиця Мельника, 1-3
Фото закладу у відкритих джерелах поки немає. Додати фото
Індекс НМТ 2026
Середнє з укр. мови, математики та історії
Що показують цифри
У ліцеї № 17 НМТ 2026 писали 25 випускників. Ліцей № 17, Львів, Франківський район: комунальний заклад загальної середньої освіти. Невеликий випуск означає, що середній бал може сильно коливатися з року в рік. Індекс НМТ 2026, тобто середнє з української мови, математики та історії України, становить 145,2. Рівень 2025 року (146,3) практично збережено.
Ліцей № 17: НМТ 2026 за предметами
Випускники ліцею № 17 складали НМТ 2026 з 7 предметів, з них 4 мали 10 і більше учасників. Жоден предмет з 10 і більше учасниками не досягає середнього рівня Львова; найближче до нього історія України (149,0 проти 149,9). 180 балів і більше найчастіше отримували з англійської мови (12 %). «Не склали» 3 із 100 результатів, це 3,0 %.
Предмети проти середнього рівня Львова, 2026
Риска: середнє по населеному пункту. Червоним предмети нижче
| Предмет | Учасн. | Середній | Медіана | Не склали | 180+ | Львів | Місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 25 | 148,5 | 146,0 | 4,0 % | 4 % | 150,0 | 87 із 143 |
| Математика | 25 | 138,0 | 143,0 | 8,0 % | 0 % | 140,7 | 87 із 143 |
| Історія України | 25 | 149,0 | 147,0 | 0 | 0 % | 149,9 | 80 із 143 |
| Англійська мова | 17 | 155,9 | 157,0 | 0 | 12 % | 158,0 | 67 із 125 |
| Біологія | 5 | менше 10 | 0 | 151,1 | |||
| Географія | 2 | менше 10 | 0 | 145,7 | |||
| Українська література | 1 | менше 10 | 0 | 144,8 |
Стабільність і сильні учні: профіль ліцею № 17 (Львів)
Те, чого не видно з одного середнього бала
Стабільність результатів
Позиція в загальноукраїнському рейтингу 2022–2026, у процентилях
Серед схожих закладів (школи, ліцеї, гімназії, обласні центри, до 30 учасників, усього 177) індекс 2026 року вищий, ніж у 67 %. Порівнюємо із закладами того самого типу населеного пункту і розміру, а не з усією країною.
Процентиль 90 означає, що заклад вищий за 90 % закладів України з рейтингом; різниця процентилів вимірюється в пунктах.
Четвертий предмет, 2026
Частка випускників, які обрали предмет. Риска: Львів
Сильні результати, 2026
Частка учасників зі 180+ · з 190+ серед тих, хто подолав поріг
Для порівняння, українська мова серед усіх закладів Львова: 7 % · 2 %.
Дівчата і хлопці, 2026
Середній бал дівчат / хлопців; у дужках різниця
Показуємо, якщо в кожній групі щонайменше 10 учасників. По Україні дівчата в середньому вищі з української мови, з математики різниця мала.
Де складали тест, 2026
Випускники закладу, які проходили НМТ за кордоном або в іншій області
Зазвичай це учні, які навчаються дистанційно після переїзду. Дослідження по Україні.
Індекс НМТ за роками
Порівняння з медіаною Львова та області
Предмети з 2016 року
ЗНО і НМТ розділені: склад тестів різний
Середній бал НМТ ліцею № 17 з кожного предмета, 2016–2026
Після крапки кількість учасників. До 2021 року: ЗНО, з 2022: НМТ. Предмети з менш ніж 10 учасниками показані лише кількістю.
Ліцей № 17, Львів: у 2022 році індекс 159,1, у 2026 145,2. Найкращий рік за цей час: 2022, індекс 159,1. Позиція закладу серед шкіл України за ці роки стабільна. У таблиці середній бал НМТ ліцею № 17 з кожного предмета з 2016 року, до 2022 року це ЗНО.
| Предмет | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 165,4 · 23 | 166,1 · 17 | 166,9 · 19 | 150,0 · 23 | 157,0 · 28 | 148,9 · 14 | 162,5 · 20 | 156,3 · 16 | 159,4 · 23 | 148,8 · 23 | 148,5 · 25 |
| Математика | 135,1 · 11 | 8 учасн. | 177,0 · 11 | 130,0 · 15 | 153,1 · 19 | 135,5 · 13 | 154,6 · 20 | 137,3 · 16 | 146,4 · 23 | 143,7 · 23 | 138,0 · 25 |
| Історія України | 165,7 · 14 | 150,4 · 11 | 8 учасн. | 145,9 · 12 | 151,6 · 16 | 9 учасн. | 160,2 · 20 | 9 учасн. | 152,3 · 23 | 146,4 · 23 | 149,0 · 25 |
| Англійська мова | 144,5 · 17 | 140,7 · 12 | 158,7 · 15 | 131,1 · 13 | 151,7 · 20 | 137,5 · 15 | немає | 5 учасн. | 159,5 · 20 | 155,6 · 14 | 155,9 · 17 |
| Географія | 3 учасн. | немає | немає | 4 учасн. | 3 учасн. | 146,8 · 11 | немає | немає | 1 учасн. | 4 учасн. | 2 учасн. |
Ліцей № 17: рейтинг серед закладів Львова
Рейтинг 2026 року: інші заклади Франківського району
Ліцей № 17, Львів: місце 85 із 143 серед закладів Львова, нижня половина списку. Порівняно з 2025 роком (місце 87) позиція вища на 2. Половина закладів Львова має індекс нижче 147,0; цей заклад нижче медіани на 1,8. В області місце 204 із 492. Загальноукраїнський рейтинг: 1 062 із 5 638. Якщо брати лише схожі заклади (обласні центри, до 30 учасників), ліцей № 17 (Львів) випереджає 67 % з них.
На карті
вулиця Мельника, 1-3Подивитися довкола: Ліцей № 17
Панорама Google Street View завантажиться просто тут, на сторінці.
Ліцей № 17 (школа № 17): відгуки і досвід випускників
Відгуки про ліцей № 17 (Львів) пишуть випускники, батьки і вчителі; найкорисніші розповідають про підготовку до НМТ і профільні класи. Складали в ліцеї № 17 НМТ 2026 чи раніше? Залиште відгук для тих, хто обирає заклад.
Залишити відгук
Додайте опис, профільні класи і фото або розмістіть інформер з результатами на сайті закладу.
Історія назв
Записи різних років зведено в один заклад
- 2016–2018Середня загальноосвітня школа I–III ступенів №17 міста Львова
- 2019Середня загальноосвітня школа I–III ступенів №17 м. Львова
- 2020–2023Ліцей №17 Львівської міської ради
- 2024–2025Ліцей № 17 Львівської міської ради
- 2026Ліцей №17 Львівської міської ради
Часті питання
Який середній бал НМТ 2026 року має «Ліцей № 17»?
Індекс закладу 145,2. За предметами: українська мова 148,5, математика 138,0, історія України 149,0.
Яке місце заклад посідає серед закладів Львова?
У 2026 році місце 85 із 143; у 2025 році місце 87 із 142.
Скільки випускників закладу складали НМТ у 2026 році?
25 випускників; роком раніше 23.