- Головна
- Сумська область
- Глухів
- Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 1
Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 1, Глухів: результати НМТ 2026
Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області · вулиця Вознесенська, 13
Фото закладу у відкритих джерелах поки немає. Додати фото
Індекс НМТ 2026
Середнє з укр. мови, математики та історії
Що показують цифри
У школі № 1 НМТ 2026 пройшли 21 випускник. Школа № 1, Глухів: комунальний заклад загальної середньої освіти. Невеликий випуск означає, що середній бал може сильно коливатися з року в рік. Середній бал НМТ школи № 1 із трьох обов’язкових предметів: 149,6. Рівень 2025 року (149,5) практично збережено.
Школа № 1: НМТ 2026 за предметами
Випускники школи № 1 складали НМТ 2026 з 9 предметів, з них 4 мали 10 і більше учасників. Найбільший відрив від середнього рівня Глухова має українська мова: 157,0 проти 142,4. Кожен предмет з 10 і більше учасниками вище середнього рівня Глухова. Найбільша частка результатів 180+ з англійської мови: 20 %. «Не склали» 2 із 84 результатів, це 2,4 %.
Предмети проти середнього рівня Глухова, 2026
Риска: середнє по населеному пункту. Червоним предмети нижче
| Предмет | Учасн. | Середній | Медіана | Не склали | 180+ | Глухів | Місце |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 21 | 157,0 | 148,0 | 4,8 % | 15 % | 142,4 | 1 із 7 |
| Математика | 21 | 139,1 | 145,0 | 4,8 % | 0 % | 128,8 | 1 із 7 |
| Історія України | 21 | 152,9 | 147,0 | 0 | 14 % | 140,5 | 2 із 7 |
| Англійська мова | 10 | 157,4 | 157,0 | 0 | 20 % | 153,8 | 1 із 4 |
| Біологія | 2 | менше 10 | 0 | 138,9 | |||
| Географія | 4 | менше 10 | 0 | 143,4 | |||
| Фізика | 1 | менше 10 | 0 | 124,1 | |||
| Українська література | 3 | менше 10 | 0 | 141,9 | |||
| Німецька мова | 1 | менше 10 | 0 | 159,5 |
Профіль школи № 1 (Глухів): роки в рейтингу, сильні учні, вибір предметів
Те, чого не видно з одного середнього бала
Стабільність результатів
Позиція в загальноукраїнському рейтингу 2022–2026, у процентилях
Серед схожих закладів (школи, ліцеї, гімназії, міста до 50 тис., до 30 учасників, усього 365) індекс 2026 року вищий, ніж у 92 %. Порівнюємо із закладами того самого типу населеного пункту і розміру, а не з усією країною.
Процентиль 90 означає, що заклад вищий за 90 % закладів України з рейтингом; різниця процентилів вимірюється в пунктах.
Четвертий предмет, 2026
Частка випускників, які обрали предмет. Риска: Глухів
Сильні результати, 2026
Частка учасників зі 180+ · з 190+ серед тих, хто подолав поріг
Для порівняння, українська мова серед усіх закладів Глухова: 6 % · 1 %.
Де складали тест, 2026
Випускники закладу, які проходили НМТ за кордоном або в іншій області
Зазвичай це учні, які навчаються дистанційно після переїзду. Дослідження по Україні.
Індекс НМТ за роками
Порівняння з медіаною Глухова та області
Предмети з 2016 року
ЗНО і НМТ розділені: склад тестів різний
Середній бал НМТ школи № 1 з кожного предмета, 2016–2026
Після крапки кількість учасників. До 2021 року: ЗНО, з 2022: НМТ. Предмети з менш ніж 10 учасниками показані лише кількістю.
Динаміка школи № 1 (Глухів): 2022 рік 157,2, 2026 рік 149,6. Найкращий рік за цей час: 2023, індекс 159,9. Тренд позиції в Україні: плюс 3 процентильні пункти за рік. Таблиця показує бали з кожного предмета з 2016 року; до 2022 року це результати ЗНО.
| Предмет | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Українська мова | 167,3 · 21 | 164,3 · 19 | 180,9 · 29 | 164,4 · 17 | 174,1 · 23 | 163,5 · 43 | 166,0 · 33 | 166,4 · 25 | 161,1 · 28 | 161,4 · 19 | 157,0 · 21 |
| Математика | 146,4 · 19 | 153,8 · 13 | 155,3 · 20 | 143,9 · 10 | 143,2 · 14 | 147,1 · 36 | 152,9 · 33 | 153,4 · 25 | 139,4 · 28 | 138,1 · 19 | 139,1 · 21 |
| Історія України | 152,1 · 13 | 156,5 · 15 | 162,9 · 19 | 151,0 · 11 | 149,9 · 20 | 145,7 · 38 | 152,6 · 33 | 154,1 · 11 | 152,0 · 28 | 149,2 · 19 | 152,9 · 21 |
| Англійська мова | 126,6 · 12 | 157,3 · 13 | 145,5 · 21 | 139,0 · 10 | 164,8 · 12 | 141,8 · 39 | немає | 160,4 · 13 | 150,4 · 19 | 7 учасн. | 157,4 · 10 |
| Географія | 4 учасн. | 4 учасн. | 156,3 · 11 | 3 учасн. | 7 учасн. | 145,7 · 13 | немає | немає | 3 учасн. | 3 учасн. | 4 учасн. |
Школа № 1: рейтинг у місті, області та Україні
Рейтинг 2026 року: інші заклади Глухова
У рейтингу міста школа № 1 (Глухів) має місце 1 із 7, верхня половина списку. За рік заклад піднявся на 1 позицію. Медіана закладів Глухова: 141,3, різниця з нею +8,3. В області місце 12 із 159. Загальноукраїнський рейтинг: 485 із 5 638. Серед схожих закладів (міста до 50 тис., до 30 учасників) індекс школи № 1 (Глухів) вищий, ніж у 92 %.
| Місце | Заклад | Індекс | Зміна | укр. мова | математика | історія | Учасників | Не склали |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 1школа | 149,6 | 1 | 157,0 | 139,1 | 152,9 | 21 | 3,2 % |
| 2 | Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 2школа | 148,9 | 1 | 155,2 | 136,8 | 154,8 | 21 | 6,3 % |
| 3 | Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 3школа | 145,9 | 2 | 151,6 | 138,2 | 147,8 | 24 | 1,4 % |
| 4 | Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 6школа | 141,3 | 0 | 147,7 | 134,7 | 141,5 | 38 | 6,1 % |
| 5 | Комунальний заклад Сумської обласної ради «Глухівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою | 141,2 | нова | 146,1 | 130,1 | 147,4 | 16 | 0 |
| 6 | Відокремлений структурний підрозділ «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського національного аграрного університету»заклад фахової передвищої освіти | 133,0 | 1 | 137,2 | 125,3 | 136,5 | 111 | 6,0 % |
| 7 | Відокремлений структурний підрозділ «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»заклад фахової передвищої освіти | 125,1 | 1 | 129,7 | 115,1 | 130,6 | 39 | 14,5 % |
На карті
вулиця Вознесенська, 13Точної адреси закладу в OpenStreetMap немає, точка стоїть у центрі населеного пункту.
Подивитися довкола: Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 1
Панорама Google Street View завантажиться просто тут, на сторінці.
Школа № 1: відгуки і досвід випускників
Тут випускники, батьки і вчителі пишуть про школу № 1 (Глухів): профільні класи, підготовку до НМТ, атмосферу. Якщо в школі № 1 НМТ 2026 був і вашим тестом, розкажіть, як ішла підготовка.
Залишити відгук
Додайте опис, профільні класи і фото або розмістіть інформер з результатами на сайті закладу.
Історія назв
Записи різних років зведено в один заклад
- 2016–2023Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області
- 2024–2026Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів №1 Глухівської міської ради Сумської області
Часті питання
Який середній бал НМТ 2026 року має «Глухівська загальноосвітня школа I–III ступенів № 1»?
Індекс закладу 149,6. За предметами: українська мова 157,0, математика 139,1, історія України 152,9.
Яке місце заклад посідає серед закладів Глухова?
У 2026 році місце 1 із 7; у 2025 році місце 2 із 6.
Скільки випускників закладу складали НМТ у 2026 році?
21 випускник; роком раніше 19.